Chorzów, ul. 3 Maja 38801 703 309, 32 348 18 26kontakt@michna-auto.com.pl pn.-pt.: 8:00-17:00 sob.: 8:00-13:00

Aktualności

Klimatyzacja !!! Napełnianie klimatyzacji , odgrzybianie wnętrza pojazdu / ozon / sprawdzanie szczelności / azotem /

Zapraszamy Podpięcie pod urządzenie   80 – 100 zł Uzupełnienie czynnika R134  10 zł za 100 gr . Odgrzybianie wnętrza pojazdu / ozon / 50 zł za godzinę Polecamy !!!!

Tłumik uszkodzone !!!!!!! Nowe w dobrej cenie

Zapraszamy do zapoznania się z tłumikami , które są lekko uszkodzone ale nowe i oczywiście po bardzo dobrej cenie . Wszystkie oferty tych tłumików zamieszczane będą w naszych PROMOCJACH !!! Serdeczne zapraszamy !!!!!

Cena montażu szyby czołowej

Cena montażu szyby w samochodzie osobowym od 120 zł Szyby bocznej od 80 zł Szyby tylnej  od 100 zł Dotyczy szyb wklejanych w nadwozie Szyby boczne opuszczane od 60 zł  

Polecamy szyby w promocyjnej cenie !!!!!!!

Ceny szyb promocyjnych można jeszcze negocjować . Dotyczy sprzedaży !!!!!!!!!!!

Polecamy nasze promocje !!!!!!!!

Polecamy nasze Promocje !!!!!!!! Polecamy nasz magazyn układów wydechowych . Przy zakupie tłumików można uzyskać rabat do 35 %   – na Hasło Michna auto !!!!!!!!!  

Sprawdź stan swojego akumulatora przed zimą

Nie bez przyczyny akumulatory odmawiają posłuszeństwa zimą. Na mrozie ich parametry mogą spaść nawet o połowę. Producenci samochodów tak dobierają akumulator, aby w danym modelu zapewniał on bezproblemowy rozruch nawet w niskich temperaturach, a jednocześnie wymagał jak najmniej miejsca i prądu do ładowania. Niestety, wraz z wiekiem parametry akumulatora mogą się pogarszać, co powoduje, że szczególnie podczas…

Nowa strona internetowa

Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą nową stronę internetową. Mamy nadzieję, że przypadnie ona Państwu do gustu.

Menu